Air 2 Tech - to powietrze dla przemysłu

Serwis sprężarek śrubowych i łopatkowych

Air 2 Tech - z nami nie zabraknie sprężonego powietrza!

   Jesteśmy działającą od 2012 roku firmą, która oferuje usługi w zakresie serwisowania i utrzymania kompresorów śrubowych i łopatkowych, osuszaczy sprężonego powietrza, sieci sprężonego powietrza, sprężarkowni.

   W każdej gałęzi przemysłu do produkcji niezbędne jest sprężone powietrze. Praktycznie wszystko, co zostało wyprodukowane dla potrzeb sprężania i uzdatniania powietrza jest przez nas serwisowane i obsługiwane. Nasza firma istnieje dla tych zakładów, w których pracują urządzenia sprężające i oczyszczające powietrze, są sieci sprężonego powietrza, zbiorniki na sprężone powietrze.

   Wszystko co pracuje ulega zużyciu. Zajmujemy się tym, by maszyny nie odmówiły posłuszeństwa w momencie, kiedy właśnie najbardziej są potrzebne. Wykonujem przeglądy maszyn, doradzamy w przypadkach zakupów czy modernizacji, aby nowe maszyny i urządzenia były optymalne do zapotrzebowania, ekonomiczne i nie szkodziły środowisku, jednocześnie dostarczając medium suchego i czystego.

Serwis

Air 2 Tech - z nami nie zabraknie sprężonego powietrza!

Potrzeby serwisu nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Sprężarki, jak wszystkie maszyny, potrzebują do pracy odpowiedniego smarowania, chłodzenia a więc dobrej klasy oleju, czystych filtrów oleju i powietrza, aby nie obciążać nadmiernie łożysk i silnika. Wtedy cała maszyna będzie służyła dłużej, lepiej i najbardziej ekonomicznie.

Sprężarki powietrza

Dla sprężarek śrubowych i łopatkowych oferujemy trzy rodzaje przeglądów:

Przeglądy K-1 (mały): wykonywany co 2000 godzin pracy sprężarki lub co 12 miesięcy, gdzie wymieniony zostaje filtr powietrza, filtr oleju, przeprowadzona jest kontrola pracy maszyny;

Przegląd K-2 (średni): wykonywany co 4000 godzin pracy sprężarki lub co 24 miesiące, gdzie wymieniane są wszystkie elementy jak w przeglądzie małym, olej mineralny, separator olejowo-powietrzny, czyszczone i konserwowane są elementy takie jak: zawór wlotowy, zawór minimalnego ciśnienia, elektrozawory, spusty kondensatu;

Przegląd K-4 (duży): wykonywany co 8000 godzin pracy sprężarki lub co 24 miesiące, gdzie wymieniane są wszystkie elementy jak w przeglądzie małym, olej syntetyczny, separator olejowo-powietrzny, czyszczone i konserwowane są elementy takie jak: zawór wlotowy, zawór minimalnego ciśnienia, elektrozawory, spusty kondensatu;

Osuszacze powietrza

Wykonujemy również przeglądy osuszaczy powietrza oraz całej aparatury do jego uzdatniania i magazynowania: - osuszaczy ziębniczych - osuszaczy adsorpcyjnych - filtrów sieciowych - spustów kondensatu - separatorów woda-olej. Co 12 miesięcy (lub co 6 w instalacjach, gdzie jest ciągły przepływ powietrza) zalecamy wymianę wkładów filtrów sieciowych w instalacji sprężonego powietrza.

Umowa serwisowa

   Oferujemy profesjonalną obsługę urządzeń Klienta na zasadzie "Umowy Serwisowej", co umożliwia optymalizację ilości przeglądów serwisowych, zmniejszenie kosztów obsługi, stały dostęp do części zamiennych, skracanie przestojów, większą niezawodność sprzętu.

   Oferta obejmuje konserwację, utrzymanie, naprawy na zasadzie:

przejęcia serwisowania urządzeń, systemów i sieci Klienta,

Klient może zrezygnować utrzymywania służb obsługi, przy gwarancji utrzymania stałej wydajności urządzeń,

gotowość serwisu 24 godz na dobę, 7 dni w tygodniu za powiadomieniem telefonicznym,

gwarantowany kontraktem czas dojazdu do Klienta.

   czas reakcji do 48 godzin od powiadomienia (od poniedziałku do soboty) w godz. 7:00 do 15:00;

Zamawianie serwisu

Na wszystkie prace serwisowe można umawiać się telefonicznie i mailowo. W celu ustalenia zakresu serwisu prosimy podać liczbę przepracowanych godzin maszyny, kiedy wykonywany był ostatni serwis oraz dane maszyny:

- nazwę producenta

- model

- numer seryjny

- rok produkcji.

Można zrobić zdjęcie tabliczki znamionowej maszyny, która powinna znajdować się gdzieś na stałej części obudowy i przesłać nam go na maila.

Prosimy o potwierdzenie mailem serwisu zamówionego telefoniczne.

Kontakt

  W razie jakichkolwiek pytań proszę do nas pisać lub dzwonić. Na pewno znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie.


Gdzie nas znaleźć

Biuro firmy znajduje się pod adresem:


43-300 Bielsko-Biała

ul. Marii Konopnickiej 28/40

Polska

Skontaktować się z nami można również telefonicznie lub mailowo:

Telefon: 516630555    Mail: air2tech@gmail.com

Zapraszamy oczywiście na naszą stronę internetową: www.air2tech.com

Air2Tech.com - wszystkie prawa zastrzeżone